Dzisiaj jest                                                 Imieniny: Anety, Lehca, Leona .

TSI KOMPUS

   Strona Główna
   Historia
   Internet (ISE):
      Regulamin
      Cennik
      Pomoc
   Telefon (CTS):
      Regulamin
      Cennik
   Telewizja (CTK):
      Cennik
   Konto w IBOA
   Poczta
   Zmiana hasła
   Kontakt

R ó ż n e

   - Test Szybkości

 

W i t a m y    n a    s t r o n i e    T y s k i e j    S i e c i    I n t e r n e t o w e j    K O M P U S    !

Strona główna > Pomoc > Konfiguracja połączenia internetowego

Jeśli już mamy poinstalowane wszystkie protokoły sieci musimy skonfigurować sobie nasze połączenie internetowe. Klikamy na ikonke, która znajduje się na pulpicie.W tym momencie wyskakuje nam okienko, w którym będziemy przeprowadzać proces konfiguracji połączenia. W naszym przypadku wybieramy połączenie LAN.Klikamy przycisk Dalej i na kolejnej stronie także wybieramy połączenie LAN.Klikamy Dalej i pojawia nam się nowe okno, w którym musimy odpowiedzieć na kilka prostych pytań.

Po raz kolejny musimy wybrać typ połączenia - wybieramy LAN.Klikamy Dalej i co następuje ? Musimy odpowiedzieć na kolejne pytanie dotyczące serwera proxy.
W naszej sieci nie realizuje się połączeń za pomocą serwera proxy, więc musimy zaznaczyć NIE i kliknąć Dalej.Następne pytania będą dotyczyły konfiguracji poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych - pomijamy ten etap, ponieważ jest on opisany w poprzednich artykułach.
Ostatnim okienkiem jakie nam się pojawi będzie dokończenie procesu konfiguracjiKlikamy na przycisk Zakończ. Od tej pory powinna pojawić się na pulpicie ikonka przeglądarki internetowej.